کرایه سوئیت در همدان

برای رزرو  و کرایه سوئیت در همدان تماس بگیرید: ۰۹۱۸۷۰۶۶۵۸۱
یکی از آثار تاریخی و مکان های دیدنی در همدان آرامگاه استر و مردخای میباشد که در ابتدای خیابان شریعتی در همدان واقع شده است که برای دیدن این مقبره و سفر به همدان شما نیاز به محلی برای استراحت و اقامت دارید که برای اسکان در همدان و کرایه سوئیت در همدان با ما تماس بگیرید. نکته قابل توجه در این مورد این است که استر و مردخای، پسرعمو و دخترعمویی یهودی هستند که در نزد یهودیان مقام بالایی دارند، تا جایی که از آنان به عنوان ناجیان و پیامبران قوم یهود یاد می‌شود.به همین جهت این بنا (مقبره استر و مردخای در همدان) یکی از مراکز عبادی و به عبارتی دومین مرکز مهم عبادی یهودیان است. برای اجاره سوئیت در همدان تماس بگیرید.

کرایه سوئیت در همدان با قیمت مناسب و امکانات کم نظیر در اختیار شما عزیزان است . نام اصلی استر، هدسه بوده، اما چون به طرز شگفت آوری زیبا و خوش سیما بوده است، نام استر یعنی ستاره را بر وی نهاده‌اند.وی دختر فردی به نام ابی حایل بوده که در حدود ۵۰۰ سال قبل از میلاد مسیح در سرزمین پارس به دنیا آمده و بعد از فوت پدر و مادرش، داییش (مرخای) سرپرستی او را بر عهده گرفته است.مقبره استر و مردخای در مرکز شهر همدان قرار دارد. مصالح ساختمانی بنای این مقبره از سنگ و آجر است و به سبک بناهای اسلامی ساخته شده است. برای اجاره آپارتمان مبله در همدان و کرایه سوئیت در همدان با ما تماس بگیرید.

اجاره منزل به مسافرین در همدان با قیمت مناسب صورت میگیرد که جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. قسمت‌های مختلف بنا شامل مدخل ورودی، دهلیز، مقبره، ایوان و شاه نشین است. یک جلد کتاب آسمانی تورات که قدمت بالایی دارد و بر پوست آهو نوشته شده است، در حفاظ استوانه‌ای شکلی، در سازمان میراث فرهنگی استان نگهداری می‌شود.از شکل ظاهری و سبک معماری این اثر، چنین برمی آید، که ساختمان فعلی آن در قرن هفتم هجری روی ساختمان قدیمی‌تری که متعلق به قرن سوم هجری بوده است، بنا شده است. که خواهشمند است در صورت سفر به همدان و اسکان در همدان جهت اسکان مسافرین در همدان با ما تماس بگیرید.

برای اسکان مسافرین در همدان و اجاره سوئیت در همدان با ما تماس بگیرید. در وسط فضای مربع شکل مقبره‌ها، دو صندوق منبت‌کاری شده زیبا بر روی این قبور قرار دارد. در بالای قبر جنوبی، که آن را به استر نسبت می‌دهند، صندوق منبت‌کاری عتیقه و نفیسی قرار دارد، که قدیمی‌تر است. بر بالای دیوار مقبره نیز، کتیبه‌ای به زبان عبری و به صورت برجسته گچبری شده است. خطوط عبری روی صندوق استر و گچبری‌های برجسته، متعلق به قرون هشتم و نهم هجری می‌باشند. در صورت نیاز به اسکان در همدان برای اسکان مسافرین در همدان با ما تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۸۷۰۶۶۵۸۱

اجاره اتاق در همدان اجاره روزانه سوئیت در همدان است که اجاره سوئيت در همدان ارزان میباشد که اجاره سوئیت در همدان خوب است که اجاره سوئیت همدان را اجاره سویت در همدان در اجاره سوییت در همدان و اجاره سوییت همدان یا اجاره ویلا در همدان اسکان در همدان به همراه اسکان فرهنگیان همدان که خانه اجاره ای در همدان را خانه اجاره ای روزانه در همدان خیلی خوب خانه اجاره ی همدان شبی بسیار زیبا خانه مسافر همدان که رزرو خانه همدان رزرو سوئیت در همدان که خودتان میدانید خوب است و ستاد اسکان فرهنگیان همدان که خانه ارزان به شما میدهد و ستاد اسکان همدان خیلی هم عالی و سوئیت ارزان در همدان که چقدر زیباست و سوئیت در همدان که سوئیت درهمدان است. سوئیت منزل همدان خیلی سوئیت های اجاره ای در همدان را به همراه سوئیت همدان که خودتان میدانید و سویت در همدان دوست داشتنی است.

سویت همدان اجاره ایی سوییت آپارتمان در همدان سوییت اجاره ای همدان است. سوییت اجاره همدان سوییت در همدان سوییت همدان قیمت اجاره سوئیت در همدان میباشد. قیمت خانه های ارزان در هدان قیمت سوئیت اجاره ای در همدان قیمت سوئیت در شهر همدان میدانیم. قیمت سوئیت در همدان قیمت سوئیت درهمدان قیمت سوئیت همدان قیمت سویت در همدان را بهبود میدهد. قیمت سوییت همدان قیمت سوییتهای همدان کرایه مبله در همدان عالی است. کرایه مسافرخانه همدان کرایه مهمانسرا همدان کرایه ویلا همدان بسیار خوب است. مدارس اسکان فرهنگیان همدان مسافر خانه های همدان مسافرخانه های همدان مسافرخانه همدان هست.

۰۹۱۸۷۰۶۶۵۸۱

کرایه سوئیت در همدان
کرایه سوئیت در همدان

درباره ی سوئیت ، آپارتمان مبله

همچنین ببینید

اجاره آپارتمان مبله ارزان همدان

اجاره آپارتمان مبله ارزان همدان

ضمن عرض سلام و احترام مجدد خدمت همه کاربران و بازدید کنندگان سایت به اطلاع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *