Book Now
قیمت اجاره سوئیت در مشهد1396/8/6 15:01:41

قیمت اجاره سوئیت در مشهد

شهر مشهد از نظر وسعت و جمعیت دومین شهر ایران پس از تهران میباشد که خواهشمند است در صورت سفر به این شهر برای اسکان در مشهد و نیز دریافت به روز قیمت اجاره سوئیت در مشهد با ما تماس بگیرید.

منزل مشهد

برای اجاره سوئیت منزل در مشهد در خدمت شما هستیم. همانطور که پیشتر خدمتتان عرض شد مشهد هر ساله مسافرین بسیاری را از سراسر ایران به خود اختصاص میدهد و اغلب این مسافرین برای زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا ع به این شهر سفر میکنند
اما جالب است بدانید که مشهد نقاط گردشگری بسیاری دارد که شاید دیدن آنها خالی از لطف نباشد. که برای سفر به مشهد و اسکان در مشهد با ما تماس بگیرید.

اسکان مسافر و زائر مشهد

یکی از این نقاط توریستی و گردشگری مشهد که پس از زیارت بارگاه امام رضا توصیه میکنیم از آنجا دیدن فرمایید باغ گلها در مشهد میباشد. که آدرس آن مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۷۱ و ۷۳، باغ گل‌های مشهد میباشد.
باغ گل‌های مشهد یکی از زیبا ترین باغ‌ها و پارک‌های گل در سطح کشور می‌باشد. طراحی فیزیکی باغ گل‌های مشهد بر پایه گل بنفشه بوده به گونه ای که اگر دقت کنید گل بنفشه از هشت گلبرگ تشکیل شده و باغ گل‌ها نیز مانند بنفشه ای است که هر گلبرگ آن یک مجموعه گل را در خود دارد، مانند باغ گل‌های صخره ای، باغ رز، باغ گیاهان پوششی، باغ گل‌های پیازی، گل‌های فصلی، گل‌های دارویی، گل‌های برکه ای .
قابل ذکر است که در باغ گل‌ها مشهد در هر فصل از سال گل‌ها و گیاهان متناسب با همان فصل نیز کاشته می شود. که درصورت سفر به مشهد و برای فهمیدن قیمت اجاره سوئیت در مشهد با ما تماش بگیرید.

قیمت سوئیت ارزان در مشهد

در صورت سفر به مشهد و قصد دیدن باغ گلها در مشهد و نیز قصد اقامت چند روزه در مشهد برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد با ما تماس بگیرید. وسعت باغ گل‌های مشهد در حدود سه هکتار می باشد. علاوه بر فضای گل کاری شده در باغ گل‌های مشهد امکانات دیگری از قبیل آبنما، آمفی تئاتر روباز، محوطه مخصوص بازی کودکان، گلخانه آموزشی برای دانشجویان و دانش پژوهان و برکه ای (استخری) که در آن انواع نیلوفر آبی کاشت می‌شود نیز فراهم است.
انواع گل‌های این برکه شامل نیلوفر آبی سفید که گل‌های سفید آن در مرداد و شهریور باز می‌شود، نیلوفر آبی زرد که برگ‌های آن بشکل قلب و گل های زردی دارد که برای دریافت قیمت یه روز اجاره سوییت در مشهد با ما میتوانید تماس حاصل بفرمایید.

 

اسکان ارزان در مشهد

برای اسکان موقت در مشهد برای مسافرین و زائران گرامی و نیز اسکان در سوئیت های نزدیک حرم در خدمت شما عزیزان میباشیم .نیلوفر آبی پیگمه که گل‌های متعدد سفید دارد، نیلوفر آبی معطر که گل‌های سفید و یا صورتی رنگ دارد و اصالتا برای آمریکای شمالی می‌باشد،
نیلوفر آبی صورتی سوئدی و نیلوفر آبی روشن می‌باشند که تمامی این نیلوفر‌ها گل‌هایشان در اواخر بهار تا اوایل پائیز ظاهر می‌شوند و بویی ملایم و مطبوع در فضا ایجاد می‌کنند. علاوه بر نیلوفر آبی در برکه باغ گل‌ها سنبل آبی نیز وجود دارد که بومی مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری جنوب آمریکاست.
همچنین در برکه آن ماهی کوی نیز زیست می کند. باغ گل‌ها همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۳ آماده بازدید می‌باشد. و ما نیز همه روزه ۲۴ ساعته برای اسکان زائرین نوروزی در مشهد در خدمتتان هستیم.

مشهد مبله

ما همه نوع سوئیت با همه نوع قیمتی داریم که تک خواب دو خواب نزدیک حرم و با فاصله معمولی از حرم با امکانات رفاهی مبله و دارای پارکینگ و … در مشهد برای شما عزیزان تدارک دیده ایم که برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید تا در خدمت شما باشیم.
و نیز قیمت به روز اجاره سوئیت در مشهد را خدمتتان اعلام نماییم.

 

قیمت اجاره سوئیت در مشهد

قیمت اجاره سوئیت در مشهد