سوئیت اصفهان

5/5 - (1 امتیاز)

سوئیت اصفهان

برای اجاره سوئیت اصفهان با قیمت مناسب و نیز امکانات رفاهی مناسب با ما تماس بگیرید. اصفهان شهری با قدمت فراوان و جاذبه های توریستی بیشماری است که سویمن شهر پهناور و پرجمعیت ایران بعد از تهران و مشهد به شمار میرود و دارای جاذبه های توریستی بسیاری است که از این جاذبه ها میتوان به بنای منارجنبان اشاره کرد که برای دیدن این بنا و اسکان مسافرین در اصفهان با ما تماس بگیرید.

برای بازدید از منارجنبان و اجاره سوئیت آپارتمان اصفهان با ما تماس بگیرید. این بنا به‏ صورت یك بقعه و دو مناره است كه بر روى قبر “عمو عبدالله” از زهاد و صُلحاى معروف قرن هشتم هجرى بنا شده است. ایوان منارجنبان یكى از نمونه‏ هاى ابنیه سبك مغولى ایران است و از آن دوره كاشى‏كارى‏هایى هم دارد. مناره‏ ها بعداً و در تاریخى كه درست معلوم نیست و احتمالاً در آخر عصر صفویه به ایوان مزبور اضافه شده و با حركت دادن یكى از آنها، نه تنها مناره دیگر به حركت درمى‏آید بلكه تمامى این ساختمان مرتعش مى‏شود. آپارتمان مبله در اصفهان با قیمت مناسب در اختیار شما میباشد.

برای اجاره سوییت منزل اصفهان با ما تماس بگیرید. شهرت منارجنبان اصفهان از دیرباز به این خاطر بوده است كه هر گاه یكى از مناره‏هاى طرفین ایوان بنا را مى ‏جنبانده ‏اند این حركت به مناره دیگر هم منتقل مى ‏شده است. چگونگى این حركت و انتقال آن به مناره دیگر اگر چه دیرگاهى تعجب بسیارى از مردم و بازدیدكنندگان آن را بر مى ‏انگیخته است.

اجاره سوئیت در اصفهان

از دیدگاه صاحبنظران و آنان كه بر امورى چون معمارى آگاهند، چندان شگفت و غیر طبیعى نیست آنان بر این باورند كه در تمام بناهایى كه چنین شكل و مناره هایى دارند حركت هست و اگر در اینجا بسیار چشمگیرتر است دلیل آن باریكى و سبكى این مناره هاست و گرنه جهانگردان و سیاحان به مناره ‏ها و ساختمان هایى كه به همین طریق مى ‏جنبیده ‏اند در نقاط دیگر جهان اشاره كرده ‏اند. جهت اجاره سوئیت اصفهان با ما تماس بگیرید.

اصفهان شهر توریستی و گردشگری است که برای اسکان در سوئیت اصفهان با ما تماس بگیرید. منارجنبان اصفهان در حقیقت بقعه ‏اى است كه بر مزار شیخى زاهد و عابد به نام عمو عبدالله كه در ذیحجه سال هفتصد و شانزده هجرى قمرى وفات یافته، ساخته شده است و در آغاز تنها ایرانى بوده است كه بعدها دو مناره معروف منارجنبان را به ساختمان آن افزوده ‏اند.
بنابراین بى شك ساختمان ایوان و مناره‏ ها پس از سال هفتصد و شانزده هجرى قمرى آغاز شده و به انجام رسیده است. منارجنبان بر سر راه اصفهان به نجف آباد در روستایى به نام كاردالان قرار دارد. هر یك از دو مناره این بنا هفده متر بلندى دارد و ارتفاع بنا ده متر است. جهت اجاره آپارتمان های مبله اصفهان با ما تماس بگیرید.

اجاره باغ ویلا اصفهان

اجاره باغ و ویلا در اصفهان نیز موجود است که خواهشمند است در صورت نیاز تماس بگیرید. كاشی هاى لاجوردى و فیروزه‏اى زینت بخش این بناست و برمزار آن روحانى زاهد و عابد قطعه سنگى مرمرى قرار داده‏ اند كه سوره یس از قرآن كریم حاشیه آن را زینت داده است.
كتیبه ‏هاى دیگرى نیز در این آرامگاه هست كه از آن جمله است كتیبه‏ اى بر سنگ مرمر بالاى سنگ اصلى كه از عمد عبدالله به عنوان یك مرد پرهیزگار و زاهد نام مى ‏برد و تاریخ او را نیز ذكر مى ‏كند. در پایان بار دیگر خاطر نشان میشود برای اجاره و کرایه سوئیت اصفهان میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

سوئیت در اصفهان
سوئیت در اصفهان

درباره ی سوئیت ، آپارتمان مبله

همچنین ببینید

اجاره سوئیت دربستی با وسایل در اصفهان

اجاره سوئیت دربستی با وسایل در اصفهان

اجاره سوئیت دربستی با وسایل در اصفهان اجاره سوئیت دربستی با وسایل در اصفهان موجود …

دیدگاهتان را بنویسید